Czym tak naprawdę jest oklejanie samochodów?

Grafika reklamowa na pojazdach może być niestandardową, odjechaną formą reklamy jaką można zobaczyć w miastach. Folia z nadrukiem jest trwale przyklejona do dowolnej powierzchni pojazdu. Praktycznie nieznane 10 lat temu, teraz są dość powszechnym i bardzo skutecznym sposobem promowania pomysłów biznesowych. Oczywiście oklejanie pojazdów nie ogranicza się tylko do aut osobowych, ale także do naczep tirów, samochodów dostawczych, vany, busy, motocykle, łodzie itp.

Jednak dla celów niniejszego artykułu, ograniczę się do okładów samochodowych. Oznakowanie pojazdów to świetny sposób aby zmienić koszty eksploatacji samochodu w koszty uzyskane z zamieszczonej na jego powierzchni reklamy. Twój samochód od razu stanie się jednocześnie miłą i przyciągającą oko mobilną reklamą, przemierzającą centra miast, docierając do szerokiego grona odbiorców. Ludzie mogą dostosować się do różnego rodzaju reklamy, ale wykazano, że oklejony samochód przykuwa uwagę i ciekawość i ludzie zwracają uwagę na treść wiadomości, tekstu reklamowego na jego powierzchni.

Jestem pewien, że słyszeliście ludzie mówią: „Hej, widziałeś ten jadący samochód który wygląda jak gigantyczny konik polny?” Ludzie zwracają swoją uwagę na niezwykłe rzeczy i estetycznie oraz kreatywnie oklejone samochody mogą pełnić taką funkcję reklamową i informacyjną. Nawet jeśli nie masz własnego biznesu, który chcesz zareklamować, możesz nadal być w stanie skorzystać z reklamowania czyjegoś na własnym oklejonym samochodzie.

Różne firmy mogą płacić za umieszczenie swojej reklamy na Twoim samochodzie. Takiego typu reklama polega wedle porozumienia stron na codziennym przejechaniu określonej liczby kilometrów, w odpowiednich częściach miasta, o określonych godzinach, aby w ten sposób oklejony reklamami samochód był widoczny dla jak największej liczby odbiorców i potencjalnych klientów i w ten właśnie prosty sposób spełniał swoją podstawową funkcję, czyli był mobilna reklamą określonej firmy.

Generalnie, okleiny samochodowe wykonane są z folii winylowych różnych typów zależnie od przeznaczenia, tylne i boczne szyby pokrywane są folią „one way vision” z małymi otworami, która umożliwia dobre widzenie z zewnątrz pojazdu, natomiast blokuje wgląd do wnętrza auta. Cena zależy od rozmiarów auta i zużytego materiału oraz godzin pracy, również czy samochód będzie oklejony całościowo czy częściowo lub np.; sam dach bądż same drzwi.

Folie do reklamy nie powodują żadnych uszkodzeń lakieru i po odklejeniu i wyczyszczeniu nadwozia z pozostałego kleju nie ma żadnych śladów i auto będzie wyglądało tak samo jak poprzednio. Większość firm daje gwarancję kilku letnią na folie,można je szybko usunąć ale nie mogą być one stosowane powtórnie.

Oklejane pojazdy to efektowny i wciąż innowacyjny sposób reklamy biznesu, bądż na bieżąco z trendami i zdecyduj się na to już dziś, żeby dogonić i prześcignąć konkurencję.Zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy www.signsupport.pl